Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PORTA KARPOS 55m2 NOV OPREMEN STAN DVOSOBEN

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 19 Shk 16:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
11170....PARTENON NEDVIZNOSTI IZDAVA STAN VO PORTA KARPOS NOV OPREMEN PRVO VSELUVANJE....STANOT E 55M2 NA 2KAT JUZNA ORIENTACIJA......CENA 250EU......POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405
Leaflet
Në fillim