Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRAZEN 3-SOBEN VO K-4

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 09 Shk 14:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Ш. 24161 АГЕНЦИЈА ИЗДАВА 3-СОБЕН ПРАЗЕН СТАН ВО К-4 НА 9/ КАТ ВО ЗГРАДА СО 3 ЛИФТА, КАЈ МОСТОТ ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ. ИСКЛУЧЕНО ПАРНО. ВСЕЛИВ ВЕДНАШ. ЦЕНА 150 Е.


КОНТ. ТЕЛ, 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Аминта Трети 58/2 Tregoje në hartë
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Në fillim