Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRAZEN TROSOBEN 55m2 POZADI UNIVERZALNA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 09 Dhj 11:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
EKSTRA LUX TROSOBEN STAN OD 110m2 VODNO 0 МКД
Trosoben stan namesten 75m2 vo Centar 250 ЕУР
Trosoben stan od  62m2 so podrum vo Karpos 2 60 000 ЕУР
KUKA NAS LISICE 67m + 9m dvor 135m 53 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra> 18111

Se izdava nov prazen trosoben stan od 55m2 vo Centar pozadi Univerzalna sala...2 spalni, na 1 kat so namestena kujna bez elektricni aparati...
Cena: 200evra

Kontakt mob: 075/534-820
[email protected]
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
Dvosoben stan 58m2 na 2 kat i 60m2 vo Taftalidze 1 1 150 ЕУР
NOV TROSOBEN 70m2 CENTAR POZADI UNIVERZALNA  0 МКД
NOV 3-SOBEN STAN 60m2 VO VLAE KAJ TINEX-ot 250 ЕУР
NOV CETVOROSOBEN STAN 92m2 CENTAR JUZ BULEVAR 107 800 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione