Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRAZEN TROSOBEN 91m2 VO TAFTALIDZE 1 KAJ NOVA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 18 Gush 19:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
KUKA 250m2  so DVOR 160m2  VO CRNICE 220 000 ЕУР
STAN - KAT OD KUKJA 50m2 SO DVOR VO KOZLE 250 ЕУР
2.5 SOBEN NA ODLICNA LOKACIJA AERODROM  KAPITOL 57 000 ЕУР
5-SOBNA KUKA 170m2 TAFTALIDZE KAJ PALMA -
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra. 15079

Se izdava prazen trosoben stan od 91m2 vo Taftalidze 1, do gim. NOVA, stanot ima kompletno opremena kujna so elektricni aparati, pogoden za kancelarija ili za ziveenje, privatno parking mesto

Cena: 400 evra

Kontakt mob:
077 705 108
075 534-820
[email protected]
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
OPREMENI KANCELARII 70m2 CENTAR KAJ EVROPSKA UNIJA 450 ЕУР
NOV CETVOROSOBEN STAN 92m2 CENTAR JUZ BULEVAR 107 800 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 73M2 AERODROM 9-KAT 78 255 ЕУР
STAN KANCELARII 210m2 PEDAGOSKA TAFTALIDZE -
Në fillim