Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREUBAV STAN OD 75m2 KAJ RAMPA VO KISELA VODA

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 04 Shk 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SIFRA 15112 IZNAJMUVAME STAN 75M2 TROSOBEN KAJ RAMPA VO KISELA VODA. NA 5/6 KATA SO LIFT. SO PARNO. NAMESTEN LUKS.

CENA 500EUR
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava prazen stan vo Karpos 250 EUR
Se izdava deloven prostor 80m2 vo D.Maalo 350 EUR
Se izdava luksuzen stan kaj MI-Da 670 EUR
IZDAVAME ODLICEN STAN KAJ GRCKA AMBASADA 250 EUR
Në fillim