Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PREUBAV STAN VO KOZLE

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 Jan 11:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
шифра. 23833

Се издава преубав опремен стан во Козле во близина на канела.Станот е на два ката и е 100 м2. На првиот кат се стационирани дневната со кујна и трпезарија, а на вториот кат се двете спални соби со купатило.

Цена 350 евра.
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Visit our store page
"Aminta Treti" 65/1-2 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-787
Në fillim