Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 2-sob namesten stan Centar

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 19 Qer 12:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A12463
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, zad univerzalna sala, 55m2 na 2 kat so lift i sopstveno parno greenje, vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa, garaza. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 300 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 3 sob namesten stan Kapistec 300 EUR
Se izdava opremen kancelariski prostor Aerodrom 250 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan-Karpos 3 200 EUR
Se izdava trosoben namesten stan vo Micurin 320 EUR
Në fillim