Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 2-sob namesten stan Debar Maalo

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 29 Nën 16:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Novel Nedviznosti
Se izdava prazen stan 41m2 vo Kapistec nevseluvan 200 ЕУР
Se izdava 3-sob prazen stan sproti Skopjanka 200 ЕУР
Se izdava nov nevseluvan 3 sob stan Kisela Voda 320 ЕУР
Se izdava deloven kancelariski prostor-Centar 1 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A11043
Se izdava 2-sob namesten stan vo Debar Maalo, 38m2, na 2 kat so lift i sopstveno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, banja, terasa. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 250 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Leaflet
Novel Nedviznosti
Se izdava 2 sob stan zad Ramstor Centar 180 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Novo Lisice 56 000 ЕУР
Stan sproti ZOO 44m2 49 900 ЕУР
Se izdava 2 sob namesten stan vo Centar 84m2 350 ЕУР
Në fillim