Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 2-sob namesten stan-Karpos 4

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 20 Dhj 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: А11246
Se izdava 2-sob namesten stan vo Karpos 4, 70m2 na 1 kat so lift i centralno parno greenje vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 300evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se prodava 2-sob stan vo Taftalidze 2 63 000 EUR
Se izdava opremena garsonjera vo Centar 220 EUR
Se izdava stan otvoreno studio vo Centar 250 EUR
Se izdava stan otvoreno studio vo Debar Maalo 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione