Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 12 Nën 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A10046
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, zad Univerzalna Sala, 54m2, na 4 kat so lift i sopstveno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, banja. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
So moznost da se iznajmi i parking mesto
Mesecna zakupnina: 250 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 2 sob prazen stan Karpos 1 230 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan-Centar 250 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 110m2 Centar 600 ЕУР
Se izdava trosoben namesten stan Vodno 500 ЕУР
Në fillim