Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO NOVO LISICE

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 27 Nën 11:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 2 SOBEN i 3 SOBEN VO CENTAR 250 EUR
2 Soben stan vo Taftalige 1 44 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN 3 SOBEN STAN VO CENTAR 350 EUR
3 SOBEN STAN VO MADZIR MAALO 67 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО НОВО ЛИСИЧЕ ВО БЛИЗИНА НА БАЗАРО И СТОПАНСКА БАНКА СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН 57М2 НАМЕСТЕН СТАН, НА 3/8 КАТ,СО ЛИФТ И ПАРНО, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.6989
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC SO EDINECNA KUKA VO VLAE 168 000 EUR
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO AVTOKOMANDA -
KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 150 EUR
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO DEBAR MAALO 800 EUR
Në fillim