Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava 3 i 4 soben prazen prostor vo Centar

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 10 Shk 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
3 soben stan vo Vlae 56 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 90 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ЦЕНТАР СЕ ИЗДАВА 3 СОБЕН 74М2 НА 2 КАТ СО ЛИФТ ЦЕНАТА Е 300 ЕУР , И 94М2 4 -СОБЕН СТАН НА 4 КАТ И ЗАКУПНИНАТА Е 370 ЕУР. Ш.6862
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO KARPOS 1 700 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN NOV STAN DOLNO VODNO 300 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KARPOS 3 200 ЕУР
3 SOBEN STAN VO SINGELIK 50 000 ЕУР
Në fillim