Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 10 Jan 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Novel Nedviznosti
Se izdava dvosoben stan so dvor vo Kisela Voda 200 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera Kisela Voda 180 ЕУР
Stan garsonjera 34m2 Debar Maalo 41 000 ЕУР
Se izdava opremen kancelariski prostor Debar Maalo 980 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: А3742
Se izdava namesten stan vo Centar, vo blizina na Olimpiski bazen, 90m2, na dve nivoa, na 5 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Cena: 350 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Leaflet
Novel Nedviznosti
Se izdava opremena kuka vo Przino 800 ЕУР
Se izdava 3soben stan vo Kozle novogradba 350 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan vo Centar 400 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan vo Kozle 240 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione