Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 3 sob namesten stan Crnice

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 18 Pri 12:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A11297
Se izdava namesten stan vo Crnice, kaj MVR, 68m2, na 2 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, 1 gostinski toalet, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 350evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com
Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava renoviran 3 sob stan Centar 400 EUR
Se izdava 3 sob namesten stan Aerodrom 200 EUR
Se izdava 2 soben namesten stan Karpos 2 230 EUR
Se izdava 3sob namesten stan Centar 470 EUR
Në fillim