Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 3-sob prazen stan Debar Maalo

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 29 Nën 16:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava nov namesten 3 sob stan Kapistec 500 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan vo Kozle 400 ЕУР
Deloven prostor kancelarija vo Centar 30 000 ЕУР
Se izdava 3 soben namesten kat od kukja vo Crnice 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A11771
Se izdava 3-sob stan vo Debar Maalo, 66m2 na 2 kat so centralno parno greenje vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa. Stanot se izdava prazen so opremena kujna so elementi i aparati.

Mesecna zakupnina: 250evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava kancelariski prostor Karpos 3 200 ЕУР
Se izdava opremen deloven prostor 250m2 Centar 3 000 ЕУР
Stan 71m2 Centar 64 000 ЕУР
Se izdava deloven kancelariski prostor-Centar 1 200 ЕУР
Në fillim