Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 Pri 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 80 000 EUR
2 SOBEN STAN VO CENTAR -
HALA SO IZLOZBEN DEL VO PINTIJA 255 000 EUR
2 SOBEN STAN VO CENTAR 72 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ РАМСТОР НА УЛ. ЈОРДАН МИЈАЛКОВ СЕ ИЗДАВА 72М2 ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН НА 1/5 КАТ, ВО ПОНОВА ЗГРАДА, СО СОПСТВЕНО ГАРАЖНО МЕСТО, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ , Ш.7261
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
Në fillim