Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КАРПОШ

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 17 Tet 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO STROG CENTAR 75 000 ЕУР
Objekt od 153m2 vo Kozle 155 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
STAN OD 114m2 SO DVOR 192m2 VO CRNICE 150 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАРПОШ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ СЕ ИЗДАВА 90М2 НАМЕСТЕН 3-СОБЕН СТАН НА 1 КАТ,СО ПАРНО, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.7462
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Kuka so plac vo Vlae 120 000 ЕУР
3-soben stan vo Karpos 4 80 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 61 600 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KARPOS 3 75 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione