Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 4-sob namesten stan Vodno

700 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 29 Nën 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A12023
Se izdava 4-sob namesten stan na Vodno, 105m2 na 1 kat vo nova zgrada so lift i sopstveno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 2 banji, soba garderober, terasa, sopstvena garaza. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 700evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Dvosoben stan 55m2 vo Ohrid Aqua Blue 58 000 EUR
Se izdava nov  nevseluvan 2-sob stan vo Karpos 3 350 EUR
Se izdava kancelariski prostor 77m2 Centar 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Centar 97m2 450 EUR
Në fillim