Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 4

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 01 Sht 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КОНФОР ЛУКС
Se izdava stan vo Centar do OU Pestaloci 250 ЕУР
SE  IZNAJMUVA  PRAZEN STAN  VO  HROM - SKOPJE 200 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Aerodrom Tri Biseri 170 ЕУР
Se izdava stan za studenti vo Kapistec karsi Zebra 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
S e izdava namesten stan vo Karpos 4 so edna spalna.Vo stanot site aparati za domakinstvo se novi dosega neupotrebeni kako i lezajot.
Tel.za kontakt 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
Stan Centar so vgradena kujna i plakar 1 250 ЕУР
Stan od 62m2 vo Centar GTC 0 ЕУР
Novi dvosobni stanovi vo Rasadnik 1 000 ЕУР
Se izdava namesten stan vo strog Centar 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione