Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben stan na Vodno

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 15 Sht 17:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава 2-собен стан на Водно од 60м2 на 1 кат од 2, комплетно и убаво наместен ,дневна со кујна и трпезарија, спална, купатило, тераса и паркинг место.Греењето е на струја

ш.4512
Контакт: Надица 071/218-646
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN VO MICURIN KAM MARKET 0 EUR
SE IZDAVA TRISOBEN STAN VO CRNICHE UBAVO OPREMEN 0 MKD
STAN VO KISELA VODA 48 800 EUR
TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione