Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben stan vo Centar

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 11 Dhj 12:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
ODLICEN STAN 48M2 VO KARPOS 3 1 200 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Butel 1 500 ЕУР
 Stan 2-soben vo Kozle 57 000 ЕУР
76m2  3-soben stan vo N Lisice 68 400 ЕУР
sifra 15023 Centar (nad putnik) se izdava stan 47m2 so posebna spalna soba na 6/6 kata so lift. Ima parno vo stanot. Ima golema terasa so pogled na ulica Makedonija. Se izdava namesten komplet. Cena 250e.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava nov stan za kancelarii vo Centar 300 ЕУР
Se izdava edosoben stan vo Kapistec 150 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
Se izdava 3-soben stan vo Centar 330E 330 ЕУР
Në fillim