Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 15 Sht 17:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава 2-собен стан од 42м2 , на 4-ти кат од 4, станот е реновиран, со една спална, дневна,кујна,трпезарија, купатило, балкон , комплетно наместен со нов мебел .Греењето е на панели и клима . Се наоѓа спроти Тинексот

ш.4770
Контакт: Надица 071/218-646


НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
SE IZDAVA NOV NEVSELEN 2SOBEN OPREMEN STAN CENTAR 0 МКД
PRAZNA GARSONJERA 33M2 CENTAR KAJ GRCKA AMBASADA 0 МКД
NOV STAN VO AERODROM TOBAKO 2 0 ЕУР
DUKAN OD 38m2 VO CRNICE DO SIMPO 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione