Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera strog Centar namestena

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 11 Dhj 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Trosoben stan vo Centar 90 000 ЕУР
Se izdava cetvorosoben stan vo Leptokarija 600 ЕУР
Nov trosoben stan vo Karpos 3 78 500 ЕУР
POVOLNO STANOVI VO AERODROM 1 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
18298 Centar - kaj Optika Toni, kafe Korzo

vo blizina na Policija Beko

32m2, garsonjera, 5/6+ kata,

so parno, so lift, se izdava

komplet namestena

Cena 200E
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava ubavo namesten stan vo D Maalo 300 ЕУР
Plac so prekrasen pogled vo Sopiste 283 500 ЕУР
STAN VO KISELA VODA ODLICNA CENA 56 100 ЕУР
Se izdava stan vo Centar pozadi Ramstor 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione