Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA GARSONJERA VO KAPISTEC

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: VIZIJA DOM 18 Pri 15:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава гарсоњера во Капиштец, на ул. Васил Ѓоргов бр.23а. Се наоѓа на приземје, во постара зграда, реновирана и комплетно опремена со мебел. Ориентацијата е источна. Има градско парно и обезбеден паркинг простор. Цена 200 евра. Информации на тел. 070375210 Гордана и 075205222 Анета.
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Tregoje në hartë
078/616-939
VIZIJA DOM
070794009
Leaflet
VIZIJA DOM
NOV DVOSOBEN STAN KAJ TOBAKO TOP PONUDA ITNO 1 100 ЕУР
AGENCIJA VIZIJA DOM IZNAJMUVA STANOVI NA VODNO -
TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR LUKSUZNO NAMESTEN -
LUKSUZNO NAMESTEN CETVOROSOBEN STAN NA VODNO -
Në fillim