Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Taftalidze

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 17 Dhj 14:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 37623

Izdavame garsonjera vo Taftalidze
-prizemje
-terasa
-dvor

Cena : 200 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame 3 soben nam stan vo Centar od 60m2 270 ЕУР
Dvosoben stan vo Centar 47 000 ЕУР
Se izdava stan so 2 spalni vo Debar Maalo 300 ЕУР
Izdavame 2 soben stan od 50m2 ubavo nam. vo Crnice 300 ЕУР
Në fillim