Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Taftalige 1

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 Gush 17:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Целосно опремена гарсоњера ,со парно греење, машина за перење алишта, клима уред, КТВ и оптички интернет (вклучени во киријата). Со поглед кон југ.
Ев.бр. 5625
Контакт: 076 355 221 Катерина
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Në fillim