Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kancelariski prostor na Ilindenska

650 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 14 Sht 10:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Stan od 42m2 vo Taftalidze 1 41 160 ЕУР
Ekskluzivna elitna kuka vo Bardovci -se iznajmuva 5 000 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Centar 250 ЕУР
Stan 44m2 vo N Lisice novogradba 43 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 4358 D.Maalo - posle vlada, se izdava kancelariski prostor od 140m2. Ima sest kancelarii, dve wc, cajna kujna. Prostorot e na prizemje, sam na kat, so poseben vlez. Se izdava prazen, cena 650 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava stan 80m2 na ul Makedonija 350 ЕУР
Se izdava nova garsonjera vo Debar Maalo 130 ЕУР
Dvosoben stan vo Kisela Voda 30 000 ЕУР
Cetvorosoben stan Pedagoska 87 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione