Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN VO KISELA VODA 62m2

11 500 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 07 Shk 14:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
OPREMEN KAT OD KUKA VO TRNODOL 110m2 115 500 ЕУР
TROSOBNI STANOVI TAFTALIDZE 69M2 DO GIMN GORGI DIM 72 500 ЕУР
EDINECNA KUKA NA 4 KATA BUTEL 1 195 000 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN, NEVSELUVAN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN VO KISELA VODA KAJ DOM ZA SLEPI.
STANOT E KOMPLET OPREMEN, POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ, KUJNA SO TRPEZARIJA ODVOENA, SPALNA SOBA, BANJA I BALKON.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
VSELIV STAN OD 48m2 VO AERODROM 2 KAT 45 000 ЕУР
CETIRISOBEN NOV STAN AERODROM  61M2 DO OU KONESKI 950 ЕУР
BARAKA NA GLAVNA ULICA NASELBA LISICE 71 550 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN CRNICE SO POGLED NA SKOPJE 220 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione