Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA KOMPLETNO NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Life Elena 30 Korr 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City  Life Elena
STAN VO CENTAR 51 000 ЕУР
Se izdava stan vo Kisela Voda 210 ЕУР
Renoviran namesten stan vo Karpos 4 0 ЕУР
Kuka i rabotilnica kaj Cardak 420 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН , СО НОВ МЕБЕЛ , ЦЕНТАЛНО ГРЕЕЊЕ, КЛИМА , НА 6 КАТ ОД 10 КАТА Е ЗГРАДАТА.
ЦЕНАТА Е 250 ЕВРА
С1278
City Life Elena
070794009
City  Life Elena
Stan vo Ohrid 0 ЕУР
Komoten trosoben stan vo Kapistec 71 000 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 52 000 ЕУР
Kuka vo Taftalidze 1 120 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione