Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzen namesten stan vo Centar kaj MVR

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 15 Sht 14:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 28042

Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar kaj MVR so povrsina od 75m2 na 1vi kat so 2 spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna, gostinski toalet, kupatilo, balkon, podzemna garaza,sopstveno greenje.

Cena: 450 EUR
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Izdavame 3 soben ubavo nam stan od 70m2 vo Centar 400 EUR
Se prodava ekskluziven stan na Vodno 250 000 EUR
Se izdava stan 70m2 karsi Leptokarija 250 EUR
Demi-Furnished apartment for rent on Vodno 1 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione