Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzen stan pozadi TC Capitol

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 11 Dhj 16:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Stan od 76m2 vo Taftalidze 2 60 000 ЕУР
Se izdava elitna kuka vo Bardovci 5 000 ЕУР
Stan za kancelarii vo Aerodrom 250 ЕУР
Kuka so plac za gradba vo Centar 200 000 ЕУР
Aerodrom - lokacija - pozadi TC Kapitol - 65m2 - so 2 spalni - bracna i detska - polunamesten - moze i kompletno da se namesti na dolgo vreme -so parno i lift -cenata ne e fiksna -250eur

Kontakt: 071/ 713 104
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
Leaflet
Прима Каза
ODLICEN STAN 94m2 VO CENTAR NOVAGRADBA 88 000 ЕУР
Se izdava nova kuka so bazen vo Bardovci 1 700 ЕУР
Se izdava 3-soben nov stan vo D.Maalo povolno 300 ЕУР
Se izdava elitna kuka vo Bardovci 5 000 ЕУР
Në fillim