Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzen stan vo Centar

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 06 Tet 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Dvosoben stan vo Kisela Voda 30 000 ЕУР
Se izdava stan za studenti Centar kaj Ramstor 250 ЕУР
Se izdava dukan 180m2 vo Centar za poveke nameni 1 500 ЕУР
Cetvorosoben stan vo Taftalidze 1 90 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 16770 Centar - kaj policija beko se izdava stan 70m2 so dve spalni sobi na 1-vi kat so lift. Ima parno i klima. luksuzno namesten. Cena 500 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava stan vo kompleks SV Jovan-Zlokukani 600 ЕУР
SE IZDAVA STAN 60m2 VO CENTAR 250 ЕУР
Se izdava preubava kuka vo Kozle 850 ЕУР
Se izdava 4-soben stan N.Lisice  namesten nov 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione