Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava luksuzen stan vo Centar

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 01 Dhj 13:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID. 36246

Izdavame luksuzen stan vo Centar vo neposredna blizina na Ramstore so povrsina od 75m2 na 1vi kat so edna zaebna spalna soba, dnevna so trpezarija, kupatilo, balkon, parking.

www.mydomlux.com
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Namesten 2 soben stan vo Centar od 61m2 70 000 EUR
Kancelarii 370m2 vo Centar 0 MKD
SE IZNAJMUVA ATRAKTIVEN DUKAN ZA RESTORAN 0 MKD
Stan vo kulite na gradski zid vo Centar 105 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione