Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOB STAN 50m2 KAPISTEC

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija"DOM" 29 Sht 07:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija"DOM"
AGENCIJA DOM NUDI: STANOVI VO NASELBA AERODROM 0 ЕУР
OU PESTALOCI se izdavaat dva stan od 55m2i 58m 250 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera 35m2 Vodno 130 ЕУР
SE IZDAVA NOV 2S STAN NA VODNO 37m2  NA 1 KAT 12 000 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava namesten 2-soben stan 50m2
vo Kapistec do Beverli hils
cena;230evra
------------------------------------------------------
nudi;Agencija"DOM"-Skopje
tel.070/335-990
agencija_DOM@t-home.mk
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bihacka br.3 Tregoje në hartë
070335990
Agencija"DOM"
070/335-990
Leaflet
Agencija"DOM"
DOM IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN 110m2 VODNO 0 МКД
AGENCIJA DOM NUDI 4 SOBEN  STAN 103m2 AERODROM 0 ЕУР
CETIRISOBEN  STAN 100m2  VO  KAPISTEC 0 ЕУР
DOM IZDAVA NOV 3S STAN 60m2 KATOLICKA 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione