Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO CENTAR

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 02 Sht 11:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
KUKA VO BARDOVCI 82 000 ЕУР
Objekt od 85m2 vo Vlae 120 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 66 600 ЕУР
SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO MADZARI 1 375 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА УНИВЕРЗАЛНА САЛА СЕ ИЗДАВА 45М2 НАМЕСТЕН 2-СОБЕН СТАН,НА 2/4 КАТ,СО ПАРНО, СЕ ИЗДАВА НА ПОДОЛГ ПЕРИОД СЛОБОДЕН ВЕДНАШ. Ш.7196
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 SOBEN STAN VO KARPOS 3 41 000 ЕУР
AGENCIJA BARA DVOSOBNI I TROSOBNI STANOVI ZA PRODAZBA 0 МКД
DUKAN VO TAFTALIGE 1 50 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione