Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan 55m2 vo Centar

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 10 Shk 13:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A1911
Se izdava namesten stan vo Centar pozadi Kjubi, 55m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Cena: 30evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava prazen stan 64m2 Karpos 1 250 EUR
4 Soben stan 136m2 Novo Lisice 100 000 EUR
Se izdava namesten stan  179m2 Crnice 500 EUR
Se izdava 2 sob namesten stan vo Centar 220 EUR
Në fillim