Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

190 EUR /muaj

Jepet me qera nga: romeo Dje 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава наместен стан во Аеродром.Станот е со површина од 48М2 на трети кат .Станот се наоѓа до бензиската пумпа ЛУКОИЛ. станот е со тераса , парно греење ,лифт и ,паркинг простор.
Leaflet
Në fillim