Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan od 50m2 vo Przino

130 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija"DOM" Dje 08:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се издава наместен стан 50м2 шосебен дел од куќа во Пржино
Дневна ,спална ,кујна со трпезарија
Цена_130eвра
********************************************
Agencija "DOM"-Skopje
tel.070/335-990
077/888-877
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bihacka br.3 Tregoje në hartë
070335990
Agencija"DOM"
070/335-990
Leaflet
Agencija"DOM"
DOM NUDI NOVI STANOVI 45m2 53m2 54m2 67m2 75m2 0 EUR
Namesten stan 55m2 pozadi Ramstor 200 EUR
KARPOS 1 SE IZDAVA I PRODAVA 3SOBEN STAN 69m2 0 MKD
Namesten stan 40m2 Mlecen Restoran 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione