Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN OD 91m2 VO CENTAR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: COREX Real Estate 07 Korr 15:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava stan vo Centar, na ul.Borka Taleski, vo zgrada ponova gradba.
Stanot e 91m2, organiziran kako stan so golema dnevna soba so kujna, dve spalni sobi, banja, utiliti i dve terasi.Pozicioniran e na kat2, ima lift.
Kompletno e namesten i opremen, so soliden mebel.
Greenje: po izbor (gradsko parno ili struja).
Ladenje:klima ured.

Mesecen zakup:po dogovor!
Sifra:1479

Kontakt:075 969 369
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
SE IZDAVA NOVA GARSONJERA OD 30m2 VO AERODROM 9 000 МКД
STAN OD 91m2 VO AERODROM zad TC Biser 75 000 ЕУР
STAN OD 71m2 VO AERODROM kaj Vero 64 000 ЕУР
STAN VO AERODROM Tobaco2 90m2 2kat 80 000 ЕУР
Në fillim