Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan od 96m2 vo Centar

525 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 10 Shk 13:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava prazna kuka 525m2 Centar 1 200 ЕУР
Se izdava opremena kuka vo Vlae 600 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor, 70m2-Debar Maalo 370 ЕУР
Se izdava prazen kancelariski prostor 89m2-Centar 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A8088
Se izdava namesten stan vo Centar, vo blizina na Pestaloci, 96m2, na 1kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, garderober, 1 banja, 1 gostinsko wc. Stanot e komplet opremen so nov i moderen mebel i bela tehnika.
Cena:525 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava deloven prostor lokal 100m2-Centar 1 100 ЕУР
Se izdava 2 soben namesten stan kaj MIDA 300 ЕУР
Se izdava 3 soben nov namesten stan vo Centar 400 ЕУР
2 sob stan Taftalidze 1 66 000 ЕУР
Në fillim