Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava nevseluvan stan vo Crnice 74m2

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 16 Shk 12:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Novel Nedviznosti
Se izdava 2-sob nevseluvan stan vo Cevahir 400 EUR
Se izdava nov nevseluvan kancelariski prostor 300 EUR
Nov 2 sob stan 56m2 Debar Maalo 62 000 EUR
Se izdava 3-sob namesten stan vo Karposh 1 340 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A8023
Se izdava nevseluvan stan vo Crnice- novogradba, 74m2, na 2kat, so pogled kon Skopje . Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, garderober, 1 banja, 1 gostinsko wc. Stanot e komplet opremen so nov i moderen mebel i bela tehnika.
Cena:550 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
  Online
078-45 49 15, 02-324 11 54
Novel Nedviznosti
Se izdava deloven prostor 52m2 Centar 400 EUR
Se izdava opremen kancelariski prostor-Centar 500 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan-Pripor 140 EUR
Se izdava 4 soben namesten stan 115m2 vo Centar 500 EUR
Në fillim