Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN LUKSUZEN STAN NA VODNO

53 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 19 Qer 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO KAPISTEC 500 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN CENTAR BUNJAKOVEC 350 EUR
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN HRAM 84 000 EUR
SE IZDAVA  TROOBEN LUKSUZEN STAN VO CENTAR  550 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 2 soben luksuzen stan 53 m2 na Vodno, parking,nova zgrada, Cena 300 Evra - sifra 262834

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
  Online
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO  KOZLE 230 EUR
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM 250 EUR
DOMIK IZDAVA 2 SOB NAMESTEN STAN VO TAGTALIDZE 300 EUR
4 SOBEN STAN VO KAPISTEC NA KOZARA 111 000 EUR
Në fillim