Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov namesten stan od 100m2 na Vodno

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ..... 01 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava nov namesten lux. stan vtori sprat od pet.
Leaflet
Në fillim