Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov stan 50m2 vo K-2 kaj MIDA

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 29 Nën 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Se izdava 3-soben stan kaj Kapitol 250 ЕУР
Stan 59m2 vo kulata karsi City Mall 53 100 ЕУР
3-soben N.Lisice kaj policijata 75 100 ЕУР
SE IZDAVA STAN 63m2 NA VODNO 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
izdavam stan 50m2 vo blizina na MIDA, karsi elektro fakultet, stanot ima edna spalna, se naoga na 3/7 kata, novogradba, sopstveno parno na struja, invertor klima, opremen so nov mebel. So garazno mesto pod zgrada
Cena 300E
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075414636,075469319
Прима Каза
se izdava deloven objekt vo Centar 2 600 ЕУР
61m2 stan vo D.Maalo 610 000 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Kapistec 400 ЕУР
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO NA 50M OD APCE 84 000 ЕУР
Në fillim