Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nova garsonjera vo Debar Maalo

130 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 19 Qer 14:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Se izdava stan vo strog Centar 200 ЕУР
Se prodava stan vo Aerodrom 66 000 ЕУР
Mnogu ubav stan 56m2 vo Taftalidze 1 60 000 ЕУР
Se izdava ubav stan vo Centar 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 17291 Debar Maalo (kaj Vardar Mebel) se izdava garsonjera 36m2 na 3-ti kat so lift. Ima parno. Vo nova zgrada, so francuski balkon. Se izdava prazna so elementi vo kujna. Cena 130 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Se izdava mal stan vo Kapistec 200 ЕУР
Dvosoben stan vo Aerodrom 51 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN 56m2 NA VODNO 270 ЕУР
Mnogu ubav stan 56m2 vo Taftalidze 1 60 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione