Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA ODLICEN STAN KAJ KATOLICKA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Vittoria Real Estate Agency 04 Sht 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Vittoria Real Estate Agency
SE IZDAVA PREUBAV STAN BUNJAKOVEC CENTAR 360 ЕУР
ODLICEN  68M2 TROSOBEN STAN VO CRNICE KAJ SIMPO 65 000 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 69 000 ЕУР
ODLICEN DELOVEN PROSTOR 411M2 VO STROG CENTAR 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se izdava odlicen dvosoben stan 47m2 kaj Katolicka crkva. Na 1/5 kata so lift. Centralno parno. Edna terasa. Kompletno opremen. Vednas vselliv.

Cena 250€
Vittoria Real Estate Agency
070 317-965
Leaflet
Vittoria Real Estate Agency
SE IZDAVA STAN 60m2  NAD KALA 450 ЕУР
ODLICEN STAN VO ZGRADATA NA DABAR TOBAKO 2 66 150 ЕУР
UBAV STAN DVOSOBEN VO KISELA VODA KAJ RAMPA 1 050 ЕУР
STAN VO KAPISTEC 45M2 1 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione