Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava opremen so dve spalni Karpos 2 renoviran

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 Gush 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ЕВ.БРОЈ 3284
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ТРИСОБЕН СТАН РЕНОВИРАН ВО КАРПОШ 2 ВО БЛЗИНА НА ДРАМСКИ.СТАНОТ ИМА СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА ПАНЕЛИ)+КЛИМА.ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ЗА СТУДЕНТИ НА ОКОЛНИТЕ ФАКУЛТЕТИ.
ЦЕНА 280 ЕВРА
КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Në fillim