Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava opremena garsonjera vo Taftalidze 1

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 03 Dhj 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra: A12738
Se izdava stan - otvoreno studio vo Taftalidze 1, Diamond Garden. Stanot e so vkupna povrsina od 30m2, na 2 kat so lift i centralno parno greenje vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, banja, terasa. Stanot se izdava opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 300 Evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava  kuka vo Kozle 340m2 so 1400m2 dvor 1 500 ЕУР
Se izdava 4 sob namesten stan Centar 450 ЕУР
Nov dvosoben stan 60m2 Debar Maalo 67 500 ЕУР
Se izdava prazna kuka 220m2 Kozle 1 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione