Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PRAZEN STAN 3 SOBEN VO KAPISTEC

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 Pri 12:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАПИШТЕЦ КАРШИ АМСМ СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 88М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ, СО ПАРНО, ПОГОДЕН ЗА ОРДИНАЦИЈА, НОТАР, АДВОКАТ ИЛИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ. Ш.7262
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO CENTAR 80 000 EUR
2 SOBEN STAN VO TAFTALIGE 1 59 000 EUR
3 SOBEN STAN VO CRNICE -
SE IZDAVA 3SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 EUR
Në fillim