Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava prazen stan kaj Rampa

125 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 19 Qer 11:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Novi stanovi kaj rampa 46 000 EUR
Stan vo Kisela Voda 76 000 EUR
Se izdavaat kancelarii vo Centar 450 EUR
Se iznajmuva nova kuka vo Taftalidze 2 1 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 17288 K. Voda - rampa, se izdava stan 64m2 so edna spalna na 2-ri kat bez lift. Nema parno i se izdava prazen. Cena 125 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
  Online
076420777 , 023231616
Прима Каза
Stan od 52m2 vo Centar povolno 58 000 EUR
Stan od 84m2 vo Novo Lisice 67 000 EUR
Trosoben stan vo Karpos 1 58 000 EUR
Centar 170m2 ekskluziven deloven prostor 1 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione